Łączna liczba wyświetleń

środa, 27 kwietnia 2011

Wysoka wygrana TOR-u

TOR po raz 15 w tym sezonie wygrał mecz. Tym razem łupem piłkarzy z Dobrzenia padł Stal Brzeg. TOR wygrał 5:2 i nadal pozostaje liderem IV ligi opolskiej. Drugi w tabeli Start Namysłów traci do lidera 4 punkty, a do końca rozgrywek pozostało już tylko 9 kolejek.

TOR mecz w Brzegu rozpoczął wprost fenomenalnie. Już w 2 minucie do bramki Stali trafił Piotr Sobotta i TOR prowadził 1:0. Nie da się ukryć, że to gracze z Dobrzenia dyktowali warunki na boisku, ale piłkarze z Brzegu nie poddawali się. W 22 minucie meczu do remisu doprowadził Tomasz Szczupakowski. Pod koniec pierwszej połowy, kiedy gracze z Brzegu myśleli już o przerwie, TOR zaatakował i zdobył dwie bramki. Pierwszą po strzale grającego trenera Sławka Sieńczewskiego, zaś trzeciego gola zdobył Piotr Sobbota.

Podobnie dla gości rozpoczęła się druga połowa tego meczu, po zaledwie dwóch minutach na 4: 1 trafił Damian Flis. Stal wzięła się ostro do odrabiania strat, co przyniosło skutek. Na 4:2 trafił znów Tomasz Szczupakowski, a kilka minut później po rajdzie z połowy kontaktowego gola zdobył Bartosz Woźniak. Stal jeszcze ambitnie walczyła o chociażby punkt z liderem, ale nie miała szczęścia. Za to TOR strzelił kolejnego gola za sprawą Jarosława Wolańskiego i przywiózł z Brzegu kolejne 3 punkty, które przybliżają go do awansu.