Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 27 marca 2011

TOR coraz bliżej awansu

TOR Dobrzeń Wielki wygrał kolejny mecz w sezonie. Tym razem lider IV ligi opolskiej pokonał na wyjeździe GKS Grodków 2:1. To zwycięstwo zapewniło graczom z Dobrzenia umocnienie się na pozycji lidera, bowiem największy konkurent Start Namysłów podzielił się punktami z 3 w tabeli Polonią Głubczyce i traci do TOR-u już 4 punkty.

Mecz w Grodkowie układał się zdecydowanie po myśli lidera. Pierwszą bramkę gracze z Dobrzenia zdobyli już w 10 minucie, a bramkarza gospodarzy pokonał Adam Wer, który bardzo dobrze spisuje się w tym sezonie. Kolejne trafienie dla TOR- u to również bramka tego napastnika. GKS Grodków swoją jedyną bramkę w meczu strzelił w 70 minucie, za sprawą Kuśmiruka. Zespół z Dobrzenia odniósł swoje 11 zwycięstwo w sezonie i pewnie zmierza po kolejny awans do wyższej ligi. O TOR-ze można powiedzieć, że jest drużyną chwiejną, jeden sezon grają w III lidze, potem spadają do IV i znów wracają jak bumerang do trzeciej. Miejmy nadzieję, że gdy w tym sezonie uda się awansować, to w następnym gracze z Dobrzenia nie osiądą na laurach i powalczą o utrzymanie, a być może nawet o miejsce w środku tabeli III ligi opolsko-śląskiej.