Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 29 maja 2011

Koniec marzeń o ekstraklasie dla Gwardii

Gwardia Opole przegrała swój drugi mecz 16:30, w barażach o ekstraklasę, z Nielbą Wągrowiec i w kolejnym sezonie będzie występować w I lidze.

Opolanie na wyjeździe okazali się dużo słabsi od rywala i zasłużenie przegrali. Grając w Opolu nasi zawodnicy podjęli  walkę i przegrali 24: 29, na wyjeździe w Wągrowcu nie było już tak kolorowo. Gospodarze postawili naszym szczypiornistom naprawdę ciężkie warunki. W bardzo dobrej formie był bramkarz Nielba Adrian Konczewski, który do przerwy, pozwolił naszym zawodnikom strzelić tylko 7 bramek. Gospodarze zaś pokonali naszego bramkarza aż 15 razy. Gwardia liczyła jeszcze na jakieś przebudzenie po przerwie, ale niestety nic w naszej grze sienie zmieniło, Nielba grała swoje,a trzeba przyznać, że grali bardzo dobrze. Gospodarze wygrali wysoko, bo aż 16:30 i to oni pozostaną na kolejny sezon w ekstraklasie. Ten mecz pokazał, że Gwardia jeszcze nie jest gotowa na awans do najwyższej klasy rozgrywkowej, nasz zespół potrzebuje wzmocnień i trochę więcej doświadczenia. Mamy nadzieję, że za rok Gwardia powalczy.